Spustili jsme web Chrudim dnes - rozcestník chrudimské kultury.

MOCNÁ AFRODÍTÉ • Woody Allen

PODZIM 2017 - DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ B
Datum: Středa 8. listopadu 2017 v 19:00 hodin
Místo: Divadlo Karla Pippicha

Předprodej vstupenek v Divadle Karla Pippicha, tel. 603881003, PO-ČT 14–18, PÁ 14–17 h nebo v Turistickém informačním centru Chrudim, tel. 469657821, PO-PÁ 8-12, 12:30-16, SO 8-12. Online předprodej je k dispozici na uvedeném odkazu.

PODZIM 2017 - DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ B

Nejdojemnější komedie Woody Allena nejen o mileneckém mnohoúhelníku.  

Divadelní hra vychází z filmového scénáře Woodyho Allena.

Manželka Lennyho Weinriba jednoho dne adoptuje malého chlapečka, který okolí oslňuje svým nadáním a schopnostmi. Když se Lenny rozhodne překročit pravidla a pokusí se přes zákaz zjistit, kdo je chlapcovou biologickou matkou, spustí řetězec neuvěřitelných situací, které vyprovokují k akci dokonce i opravdový antický chór… Allenova Mocná Afrodíté je nesmírně zábavná a chytrá komedie, jejímiž hrdiny jsou vcelku obyčejní lidé s obyčejnými přáními a touhami, do jejichž života fatálně vstoupí láska a náhoda. V tom Allenova slavná komedie připomíná antické tragédie, přestože má naštěstí do tragiky opravdu hodně daleko a naopak patří mezi nejoptimističtější, nejzábavnější a nejdojemnější díla Woody Allena. 

“V představení je použita skladba autorů Larryho Shaye, Marka Fishera a Joa Goodwina WHEN YOU'RE SMILING. Hudba v představení je užita na základě licence OSA.”

Hrají: Zdeněk Kupka, Tereza Dočkalová, Vendula Fialová, Stanislav Šárský

Režie: Vojtěch Štěpánek

Uvádí Divadlo Pod Palmovkou