Spustili jsme web Chrudim dnes - rozcestník chrudimské kultury.

Jarní předplatné 2018 DS J. N. Štěpánka

divadelní předplatné jaro 2018
Datum: Neděle 17. prosince 2017 v 09:00 hodin
Místo: Divadlo Karla Pippicha

Zahájení předprodeje • JARNÍ PŘEDPLATNÉ 2018 "CHRUDIMSKÁ OPONA"

Divadelní spolek J. N. Štěpánka Chrudim Vás srdečně zve.

Rezervace a prodej v pokladně Divadla Karla Pippicha, tel. 603 881 003, PO-ČT 14–18.

Prodej vstupenek v pokladně Divadla Karla Pippicha do čtvrtka 21. prosince.

 

ČERNÁ MADONA 

Premiéra. První světová válka dostihne hrdiny příběhu uprostřed africké divočiny. On, svérázný říční lodník, rozhodnutý přečkat válku na své staré lodi ve společnosti zásoby lahví ginu. Ona, upjatá misionářka, s pocitem odpovědnosti ke své vlasti a nutnosti pomstít smrt bratra. Shodou okolností se spolu ocitnou na lodi uprostřed řeky… Její vůle směruje loď na velmi nejistý a nebezpečný cíl. Podaří se jim společně proplout nástrahami nebezpečné řeky a uskutečnit smělý plán? Režie: Jan Slezák. Uvádí DS J. N. Štěpánka Chrudim.

Neděle 25. února v 19 hodin

Divadlo Karla Pippicha

ROK NA VSI 

Románová kronika bratří Mrštíků, která popisuje události ve fiktivní moravské vesničce během jednoho roku v posledním desetiletí 19. století. Na pozadí zvyků, svátků a tradic prožívají obyvatelé Habrůvky svoje komické, dojemné i kruté osudy. Režie: Jan Sklenář. Uvádí DS Vrchlický, Jaroměř.

Neděle 25. března v 19 hodin

Divadlo Karla Pippicha

BOJ O LUCERNU 

Premiéra. V komedii na motivy slavné báchorky Aloise Jiráska se setkáte se všemi postavami tradičního dramatu – mlynářem s povinností sloužit vrchnosti, jeho schovankou Haničkou, pohledným učitelským mládencem, vodníky i paní kněžnou. Ale nenechte se klamat. Tentokrát je všechno tak trochu jinak. Pokusíme se polechtat Vaše bránice. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit na vlastní oči!!! Režie: Martin Šíma. Uvádí DS J. N. Štěpánka Chrudim.

Neděle 22. dubna v 19 hodin

Divadlo Karla Pippicha

CANTERVILLE STORY

Derniéra oblíbené komedie. Nesmrtelný příběh, který si svou jemnou ironií a suchým humorem získal srdce již mnoha generací diváků. Poněkud netradiční ztvárnění klasické předlohy ukáže, že zdánlivě výhodná koupě nemovitosti může přinést řadu problémů. Režie: Karel Bříza. Uvádí DS J. N. Štěpánka Chrudim.

Čtvrtek 10. května v 19 hodin

Divadlo Karla Pippicha

 

Cena předplatného: 420 Kč (prodej a rezervace v pokladně Divadla Karla Pippicha, tel 603 881 003).

Činnost DS Jana Nepomuka Štěpánka Chrudim finančně podporuje město Chrudim.