Spustili jsme web Chrudim dnes - rozcestník chrudimské kultury.

JAZZ VE VINÁRNĚ • J. J. JAZZMEN & MILOŠ KEJŘ

koncert
Datum: Pondělí 11. prosince 2017 v 19:00 hodin
Místo: Vinárna v Muzeu

TRADITIONAL JAZZ, DIXIELAND, SWING & LATIN TINGED JAZZ

Předprodej vstupenek v Divadle Karla Pippicha, tel. 603881003, PO-ČT 14–18, PÁ 14–17 h a před koncertem.

Josef Pospíšil (trombon, zpěv) je absolvent státní konzervatoře, a je mimo jiné člen Bigbandu Felixe Slováčka nebo známého Boom-Bandu a vyhledávaným studiovým hráčem. Vystupoval na různých festivalech a v klubech v Čechách i v Evropě.

Jiří Masáček (kornet, křídlovka) je absolvent vojenské konzervatoře v Roudnici nad Labem a je bezesporu nejlepším trumpetistou nové generace českých dixielandových muzikantů. Vystupoval na různých festivalech a v klubech v Čechách i v Evropě a v roce 2015 na French Quarter Festivalu v New Orleans s mezinárodní kapelou „Bernie & the Party Gators“. Také hrál na různých jam sessions s předními neworleánskými hudebníky jako jsou Mike Fulton,Tom Fisher, Charlie Fardela, Aurora Nealand, Steamboat Willie…

Zdeněk Kalhous (piano) je zkušený pianista, absolvent konzervatoře Jaroslava Ježka, kde později také sám vyučoval. Bývalý člen slavného "Jazzsanatoria Luďka Hulana" nebo orchestru činohry Národního divadla vystupoval na různých festivalech a v klubech v Čechách i v Evropě a v roce 2001 také v USA na New Orleans Jazz & Heritage Festival (s J.J.Jazzmen).

Jan Greifoner (kontrabas) je jeden z nejžádanějších současných basistů, absolvent konzervatoře Jaroslava Ježka a vítěz soutěže Junior Jazz 2002 v kategorii nejlepší jazzový sólista do 30 let. Vystupoval na různých festivalech a v klubech v Čechách i v Evropě a v roce 2001 také v USA na New Orleans Jazz & Heritage Festival (s J.J.Jazzmen).

Miloš Kejř (bicí) je zkušený bubeník, absolvent konzervatoře Jaroslava Ježka, který vystupoval na různých festivalech a v klubech v Čechách i v Evropě a v roce 2001 také v USA na New Orleans Jazz & Heritage Festival (s J.J.Jazzmen). V roce 2008 vystupoval v New Orleans na French Quarter Festivalu s mezinárodním "Old Jazz Union International Bandem" a v roce 2015 s „Bernie & the Party Gators. Během svých osmi návštěv New Orleans hrál na různých jam sessions s předními neworleánskými hudebníky jako jsou Leroy Jones, Evan Christopher, Lars Edegran, Kerry Lewis, Don Vappie, Mitchell Player, Paul Longstreth, Freddie Lonzo, Steamboat Willie a dalšími.